POCO C40
Промо цена: 6210€ 12146лв.
Стара цена: 6900€
- Артикулен номер:
- 4259613 (34543771)
| Процесор: | Octa-core (4x2.0 GHz Cortex-A55 & 4x1.5 GHz Cortex-A55) |
|---|---|
| Слот за карта памет: | microSDXC |
| Батерия: | Li-Po 6000 mAh |
| RAM памет: | 4 GB |
| Сертификат-описание: | Описание |
| Вградена памет: | 64GB |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Wi-Fi: | ДА |
| GPS: | ДА |
| Операционна система: | Android |
| Допълнителна информация: | СПУКАНО СТЪКЛО НА КАМЕРАТА (НЕ ВЛИАЕ НА СНИМКИТЕ) |
| Модел: | C40 |
| Размер на екрана: | 6.71" |
| Наименование: | Мобилни апарати |
| Марка: | POCO |
| Камера: | 108 MPx / 5 MPx |



