ASUS
Цена:
25900€
50656лв.
- Артикулен номер:
- 4278064 (34733325)
| Операционна сиситема: | WINDOWS 11 PRO |
|---|---|
| Bluetooth: | НЕ |
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | ДА |
| Сертификат-описание: | Гаранция |
| Оптично устройство: | ДА |
| ОПАКОВКА: | кутия |
| Размер на екрана: | 15" |
| Произход: | Азия |
| Видео карта: | RADEON GRAPHICS 2.80GHz |
| Твърд диск: | 500SSD |
| Допълнителна информация: | ОТЛИЧНО СЪСТОЯНИЕ, ГАРАНЦИЯ ОТ ТЕХНОПОЛИС |
| Модел: | VIVOBOOK GO |
| RAM памет: | 16GB |
| Наименование: | ЛАПТОП |
| Марка: | ASUS |
| Процесор: | AMD RYZEN 5 7520U |



