PRESTIGIO
Цена:
6200€
12126лв.
- Артикулен номер:
- 4284073 (34792179)
| Операционна сиситема: | WINDOWS |
|---|---|
| WIRELESS LAN: | ДА |
| Камера: | ДА |
| Оптично устройство: | НЕ |
| ОПАКОВКА: | стреч фолио |
| Размер на екрана: | 14" |
| Произход: | Азия |
| Видео карта: | Intel HD Graphics 500 |
| Твърд диск: | 110 GB |
| Допълнителна информация: | ПРЕДЛАГА СЕ СЪС ЗАРЯДНО. |
| Модел: | SMARTBOOK 141 C5 |
| RAM памет: | 4 GB |
| Наименование: | ЛАПТОП |
| Марка: | PRESTIGIO |
| Процесор: | N3350 2x1.10GHz |



